شماره‌های تماس:

071-32231128 – 09027094644

پیگیری سفارش

برای راحتی شما مشتریان عزیز، خرید از سایت به صورت کاربر مهمان نیز امکان پذیر بوده و در این راستا علاوه بر کاربرانی که در سایت ثبت نام می‌کنند، کاربران مهمان نیز بدون ثبت نام می‌توانند از سایت خرید کنند. در زیر روش‌های پیگیری سفارش برای اعضای سایت و کاربران مهمان آورده شده است.

پیگیری اعضای سایت

اگر در سایت جانان آی تی ثبت نام و سپس خرید کرده‌اید و می‌خواهید از وضعیت سفارش خود آگاهی پیدا کنید می توانید از روش‌های زیر اقدام نمایید:

  1. در بخش حساب کاربری به سفارشات من رجوع کنید.
  2. تماس با مجموعه جانان آی تی
  3. گفتگوی آنلاین

پیگیری از طریق حساب کاربری

 ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. پس از آن در بالای صفحه سمت چپ گزینه سفارشات من را کلیک نمایید.

سفارشات من

تمامی خرید‌های شما در این صفحه نمایش داده می‌شود. بر روی دکمه نمایش سفارش که می‌خواهید پیگیری نمایید، کلیک کنید.

نمایش سفارشات

حال می‌توانید وضعیت سفارش خود و کد رهگیری آن را مشاهده نمایید. اگر وضعیت سفارش شما تکمیل شده باشد بدین معنی بوده که محصول شما به روش حمل نقل انتخابی شما(پست، تیپاکس، باربری و …) تحویل شده و می توانید از طریق سایت‌های مرجع، محصول خود را پیگیری نمایید. برای رهگیری محصولات پستی باید به سایت post.ir مراجعه و کد رهگیری خود را وارد کنید. برای پیگیری وضعیت مرسوله از طریق تیپاکس نیز باید به سایت tipaxco.com مراجعه و کدرهگیری مرسوله خود را وارد نمایید. 

اگر وضعیت سفارش شما در حال انجام باشد بدین معنی است که مرسوله شما در حال بسته بندی و ارسال می باشد. به محض خروج محصول از فروشگاه جانان، وضعیت سفارش شما به حالت تکمیل شده تغییر پیدا می کند. 

پیگیری از طریق تماس تلفنی

اگر به هر دلیلی نتوانستید از روش قبل در سایت وارد شوید می‌توانید از طریق شماره 07132231128 و یا 09027094644 در ساعات کاری (شنبه تا چهارشنبه 9:30 الی 17:30 و پنج شنبه 9:30 الی 13:30) تماس گرفته تا پاسخگوی شما باشیم.

پیگیری از طریق گفتگوی آنلاین

در تمامی صفحات سایت، دکمه‌ای بنفش رنگ سمت راست برای گفتگوی آنلاین در نظر گرفته شده است. با کلیک بر روی این دکمه و شروع چت، می‌توانید سفارش خود را پیگیری نمایید.

گفتگوی آنلاین

پیگیری کاربر مهمان

اگر در سایت ثبت نام نکرده‌اید از روش‌های ذیل می‌توانید سفارش خود را پیگیری کنید:

  1. تماس با مجموعه جانان آی تی
  2. گفتگوی آنلاین

هر دو مورد در بخش قبل توضیح داده شده است.